| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu o problema va rog: Am un ipad si cand intru in orice fel de aplicatie, mi se porneste si dupa cateva 2-3 secunde imi iese din acea aplicatie. Ce problema poate sa aiba si cum o pot repara. Ipad-ul il am cam de 2 ani si a mers ok, doar ca de fiecare data epuizam bateria pana la 0%.

3 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Poate ai instalato prost si nu iti functioneaza. RESTARTEAZA TELFFONUL! Mi s-a intamplat si mie si am mers la un din asta de telefoane.

| Seby90 a răspuns:

Hmmm, s-ar putea sa ai cydia pe el si sa iti fi facut update intre timp. du-l pentru o resoftare.

| Athée a răspuns:

Restarteaza-l pana merge, mi s-a intamplat.