| volanu a întrebat:

Salut ajutati-ma si pe mine va rog frumos nu pot sa intru pe mesenger imi da eroare la conectare care zice asa (este posibil sa fie o problema la conexiunea la internet. verificati daca computerul este conectat la internet ) ei bine in tot acest timp eu navighez pe internet din browser. ajutati-ma va rog frumos nu reusesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O problema ar fi faptul ca cei de la Yahoo! au blocat multe adrese de email din cauza multor atacuri Spam și nu numai. Încearcă sa iți accesezi email-ul de pe site-ul oficial ( http://ro.yahoo.com/ ). Ramai câteva minute pe email. Ar trebui după sa iți meargă accesul la Y! Messenger. :)
/ bafta

| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Nu stiu cum trebuie sa faci da stiu ce are.Are probleme friewallul.Tre sal setezi da nu stiu de unde.Intra pe siteuri si vezi.Asa am avut si eu imi dadea,, Troubleshot"chiar daca aveam netu on.CP.BaftaX_O