| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma va rog, am uitat parola de skype si am accesat ati uitat parola si am scris emailul si trebuia sa imi vina codul cu noua mea parola dar nu a venit pe email, mai este vreo metoda de recupera parola skype? Inafara de aceea de a face un cont nou ca am multi prieteni pe skyp si nu vreau unul nou...

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Ma bucur nespus daca ti-a fost de folos linkul si ti-ai rezolvat problema.Iti multumesc pentru vot si alta data nu ezita sa-mi ceri ajutorul!

Răspuns utilizator avertizat