| Nebunaticull a întrebat:

Salut all.am o intrebare.am un blackberry 8900 curve.acum 2 zile am luat o cartela frog de la cosmote cu net nelimitat...nu pot seta telefonul sa mearga internetul. cei de la cosmote au zis ca nu poate sa ma ajute si sa caut eu singurel setarile si ce trebuie sa fac ca sa mearga si la modelul meu.ma poate ajuta cineva cu ce pasi trebuie sa urmez sa mearga si la mine.va rog frumos...va multumesc mult dau FUNDA CAT MAI MULTE MODALITATI DACA NU MERGE UNA O INCERC PE CEAI LANTA DAU FUNDA PLZ

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Problema e ca ai Blackberry Curve. Daca aveai un Blackberry Fetemari era ok laughing