| dragos85 a întrebat:

Salut all. Am o problema cu MozillaFirefox si Internet Explorer nu se deschide nici una nici alta. Am dezinstalat Mozilla am reinstalat tot degeaba.am scanat cu Anti Malware nu a gasit nimic, Am scanat cu McAfee nimic, antivirusul e cumparat, Am instalat Chrome nimic, imi arata la fel. Firefox s-a terminat ne asteptat. Se va incerca restaurarea fisierelor la repornire. Si pe Internet Explorer nu arata nimic, se deschide si se inchide imediat. Am windowse 7 home edition. Multumesc anticipat si dau funda tongue

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Daca iti creezi un alt user la calc si incerci pe acela cum e?
http://www.tutorialepc.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai conexiune la internet? asigurate ca isi merge internetul daca nu merge vezi la firewal sa nu fi blocat anti virusul accesul la internet uita-te

| dragos85 explică (pentru anonim_4396):

Am conexiune pentru ca sunt pe messenger. m-am uitat la firewall si la antivirus
nu e de acolo

| dragos85 explică:

Am facut back-up la windowse si am rezolvat problema...va multumesc