| XxVaLyxX21 a întrebat:

Salut All deci am o problema am doua monitoare care au fost folosite pentru niste camere de supraveghere acum nu mai le folosesc si as vrea sa imi monitoarele la pc-urile din casa aici este problema cand aprind ecranul cand pc-ul este aprins sta 2-3 secunde si se stinge monitorul nu are nimic daca il pun iar la sistemul de supraveghiare functioneaza intrebare este de ce nu merge la pc-urile din casa tin sa va spun ca am testat cu un monitor normal luat de la un prieten si merge.

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Selecteaza din meniul intrarea pentru video daca are atat VGA cat si DVI