| DemonuTheking a întrebat:

Salut all, numele este Alex si am 22 de ani lucrez circa de 3 ani in Muonline version 97d.99i si am reusit sa-mi securizez destul de bine contra hackerilor sau floodului gen dos,ddos sau alte tipuri de flood,problema e cand primesc flood pe ip in doar cateva secunde netu cade, stiu cum merge faza cu netu de cade trimite pe banda multe pachete si poc netu cedeaza, problema e ca am testat destul de multe firewall de pe net, ce firewall puteti recomanda sa-mi protejeze netu nu ma luati cu bani si alte chestii ca nu-s vreun bogatas ca aia stiu si eu da costa mult.

Firewall Testate 2012/2013

avast internet security 7

ESET Smart Security 5

ESET Smart Security 6

COMODO FIREWALL

outopost firewall pro

outopost firewall free

ZoneAlarm Free Firewall

Online Armor Firewall FREE

Ashampoo_FireWall_Pro_1.14

Rising Firewall FREE

Sunbelt Personal Firewall

bitdefender total security 2013

singura idee care mi-a putut veni este asa de ce sa pun doar un firewall sa-mi apere netu pentru ca singur nu face fata la atacuri mari, de ce sa nu pun gen asa ZoneAlarm Free Firewall + Rising Firewall FREE +Ashampoo_FireWall_Pro asa poate se reduce din atac fiind 3 firewall care lucreaza si opreste alte idei care numai stiu SINGURA PROBLEMA NETU ASTA MA DISPERA LA MAXIM CA NU-L POT SECURIZA

retea rds/rcs ip dynamic fibra optica viteza 100.0 Mbps

astepti niste informati multumes.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun firewall e un router dupa parerea mea restul nu te ajuta cu nimic la flood bafta happy

| DemonuTheking explică (pentru anonim_4396):

Aia stiam si eu gogule da mersi oricum pentru raspuns

| Wooo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

LINK MAGIC >>> http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.
Sa nu uiti totusi de investitii profitabile >>>
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32587