| abcd225 a întrebat:

Allview a4all Black sau Alcatel one touch 991?
Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| RyAngel a răspuns:

Allview, eu cred ca e mult mai bun(Alcatel are verisoara mea de vreo 2 luni si vrea sa-l schimbe pentru ca se opreste pur si simplu cand faci ceva), au multi colegi si niciunul nu s-a plans, deci Allview

| maryusmono a răspuns:

Salut.

M-am uitat peste caracteristicile telefoanelor si eu iti recomand Allview. Totusi, iti recomand sa te uiti peste parerile celor care au cumparat deja telefonul: http://bit.ly/14SAGBd

| abcd225 explică:

Catigatorul fiind Allview care e mai bun Allview sau LG optimus l3 sau Samsung galaxy young