| Vrt_Valy_2000 a întrebat:

am 14 ani... vreau sa imi spuneti niste site-uri ceva, unde pot face bani. Am incercat cu MailDirect, dar nu primesc nimic la campanii (poate ma ajutati si cu asta). Merci!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista site-uri unde poti s afaci bani adevarati, 99% sunt scamuri si nu se face nimic.
Se pot afce bani buni ca freelancer dar tu esti cu mult prea mic sa te poti inscrie acolo si sa iei proiecte pe care sa le executi.
Dar, a venit primavara, bunicii, rudele, au nevoie de gradinar si ajutro prin curte sau pe ogor, de ce nu incerci acolo?
La 14 ani oricum nu ai drept legal de angajare, as aca, ceva banuti de buzunar capeti pe munca cinstita pe la rude, vecini, bunici.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| Vrt_Valy_2000 explică (pentru suntserios):

Pai nusj...da nu cv in care sa implice multa munca

| suntserios a răspuns (pentru Vrt_Valy_2000):

Daca nu e munca nu sunt nici banii... ca daca ar fi bani fara munca am fi toti milionari

| RaluckRal a răspuns:

Nu te invinuiesc dar daca motivul pentru care cauti de munca este sa ai bani sa te disprezi, parerea mea este sa te ti de carte. sa te duci la scoala, altfel vei gasi doar locuri de munca unde implica "multa munca"