| anonim_4396 a întrebat:

Am 250 MB pe cartela, si cand incerc sa intru pe internet cu MB nu merge. Precizez ca detin un iPhone 4S, IOS 9.2. Am activat datele celulare si 3G dar cand intru pe net spune "Imposibil de activat reteaua celulara de date / Nu sunteti abonat la un serviciu celular de date". Ce setari trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| TMAIGL a răspuns:

Intra pe www.unlockit.co.nz și jos iti apare create apn dai pe ăla și iti selectezi tu rețeaua in care esti

3 răspunsuri:
| alexhideg a răspuns:

Incearca sa mergi la compania de unde ai achizitionat cartela/abonamentul si sa ceri suport tehnicwinking
Sigur te vor ajuta happy

| Alex299 a răspuns (pentru TMAIGL):

Nu merge.

| Alex299 a răspuns (pentru TMAIGL):

Trebuia sa restartez telefonul.