| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am 4 sloturi de ram.pot sa pun 2 placute in dual-channel si o plauta separat..in single-channel?

Răspuns Câştigător
| Raducu95 a răspuns:

Da poti fara probleme happy
dar daca vrei performanta pune 4x4 gb ram in quad channel
funda? big grin

| DanRosu a răspuns (pentru Raducu95):

Nu cred ca duce pc-ul meu 8 gb laughing...
Apropo...nu stii de ce youtube-ul se incarca greu si cand descarc o melodie o iau in 3-4 minute?

| DanRosu a răspuns (pentru Raducu95):

Ai funda..Apropo..nu stii de ce youtube-ul se incarca greu si de ce descarc foarte greu? o melodie o descarc in 3-4 minute

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru DanRosu):

Inainte iti mergea mai bine? depinde si ce viteza ai la net

| DanRosu a răspuns (pentru VanHelsinG007):

Daa..inainte mergea bine.acum o luna a inceput sa faca figuri.cand bag cablul de la net in laptop...totul merge perfect.iar in pc..naspa rau

| Raducu95 a răspuns (pentru DanRosu):

Pai in timp ce descarci vrei sa si asculti o melodie?
daca vrei asa nu se poate pentru ca viteza internetului se bazeaza pe download si dupa celelalte

| DanRosu a răspuns (pentru Raducu95):

Nuu...las doar pagina unde imi arata ca descarc.descarc doar cu 50-60 kb/s.iar youtube....trebuie sa dau pauza, sa stau 2-3 minute si apoi sa dau "play". Lucrurile astea 2 le fac separat!

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru Raducu95):

Cine a spus ca nu se poate? eu tineam in google chrome facebook, in alt tab ascultam melodii pe youtube si prin u t o r r e n t downloadam nu stiu ce joc de 5-6 gb.aa jucam si cs online si aveam lag de max 20.deci se poate...

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru DanRosu):

Depinde la pc ce setari ai facute la net? tiai instalat windowsul de curand?

| DanRosu a răspuns (pentru VanHelsinG007):

Am schimbat w windows-uri