| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am abonament la orange si am intrat din greseala pe internet(pe mobil)eu am abonament dar nu am internet, ma va taxa?

Răspuns Câştigător
| Cornelcmn8 a răspuns:

Daca nu ai si mb de internet inclusi in abonamentul cartelei, da o sa te taxeze destul de mult, depinde si cat ai stat.

4 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Bineinteles! Si eu am patit acelasi lucru si crede-ma ca nu vrei sa ti se intample. Depinde si pe ce ai intrat. Eu am intrat pe cateva lucruri de mai multe ori si am facut cost suplimentar (mult).

| AnaAmalia31 a răspuns:

Nu te va taxa. Si eu am abonament si n-am internet si am intrat de multe ori, fara sa ma taxeze, deoarece nu ma contectez ( nici nu te poti conecta )

| RebbeSKhon a răspuns:

Nu iti fa grij... nu te va taxa laughing. am facut si eu asta... laughing.
Funda? big grin

| anzuNekox3 a răspuns:

Nu te va taxa.