| alexei2001 a întrebat:

Salut am acest pc http://www.altex.ro/......5-free-dos
Problema este urmatoare:In timp ce ma jucam driverul video a inceput sa imi dea crash-uri apoi isi revenea
Aseara cand am vrut sa ma joc tot asa a dat crash dar pc-ul s-a stins.Am crezut ca e de la windows si am dat sa-l reinstalez insa cand sa pornesc pc-ul nu se mai aprindea monitorul.Pc-ul functiona la fel si monitorul insa era negru.Cand pc-ul porneste nu se mai aude acel "bip". Este arsa placa de baza?

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

A crapat POCNITOAREA aia de SURSA!
Asa iti trebuie daca cumperi toate cacaturile gata asamblate LA SUPRAPRET!

| Panzer1945 a răspuns:

Posibil sa fie sursa de curent.

| alexei2001 explică:

Acum porneste ...sta 5-10 minute si se stinge doar monitorul.