| Shaiiiiiiiii a întrebat:

Am achizitionat acum 3 zile un notebook Asus x555, ce ma deranjeaza este ca se aude un zgmot ca de bruiaj sau sfarait de carbuni, intrebarea mea este : Este normal sa faca asa? ar trebui sa m ingrijorez cu privire la hdd?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu este normal. Ai drepul sa-l returnezi in 14 zile daca l-ai achizitionat online. Daca este din magazin direct trimite-l in reparatie.

| Shaiiiiiiiii explică (pentru Salontanul):

L-am luat de la Emag din showroom, cred ca o sa-mi fac drum pana la ei

| Salontanul a răspuns (pentru Shaiiiiiiiii):

Ia legatura telefonic si explica-le situatia. Poate nu trebuie sa mergi la ei. La ei se rezolva mai usor problemele.

| Shaiiiiiiiii explică (pentru Salontanul):

Asa am sa fac. Mersi frumos, seara faina in continuare ^^

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mersi si eu!