| maite13 a întrebat:

Am achizitionat de curand un telefon LG KU990, dar butonul din lateral (acela de unde setez pe filmat/fotografiat) este blocat si cand pornesc camera merge doar sa filmez...aaa si telefonul nu este nou, are cam o luna.

Ce trebuie sa fac ca sa mearga?
ofer FUNDA plus VOTURI

1 răspuns:
| ClaudiuBrasov a răspuns:

Te-ai ales cu o caramida. Daca nu a trecut o luna de cand l-ai cumparat, du-l inapoi si cumpara-ti orice altceva in afara de Lg.In televizoare sunt buni dar la telefoane sunt la pamant.