| hi a întrebat:

Am achizitionat de curand un tv smart Samsung 40NU7122 2018 si am observat faptul ca cei de la Samsung au scos encoderul audio DTS si a ramas Dolby Digital Plus. Va rog sa ma lamuriti care e diferenta intre cele 2 DTS si celalat? Va rog.

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Salut! Fii atent, iti dau un sfat zic eu bun, cei de la Samsung au un numar special pentru intrebari. Zic eu ca merita sa suni si sa te informeze un reprezentat foarte bine.