| Anaconda123 a întrebat:

Salut, am achiziționat o boxă JBL Flip 2 de pe olx, am aflat de la cineva ca este originala și m-am uitat și pe Youtube, aceleași trăsături le are și a mea cum sunt alea, problema este că atunci când pun muzică se aude basul parcă ar fi spart și ar fi difuzoarele aproape arse, unde le pot schimba și cam cât m-ar costa, dacă știe cineva

1 răspuns:
| RedTMS a răspuns:

Nu prea cred din cate stiu eu ca le poti schimba dar incearca sa vorbesti cu omul care ti-lea vandut, poate i-o poti da inapoi si sa iti iei alta daca vrei.