| popiea93 a întrebat:

am achizitionat o unitate de calculator noua acum cateva zile procesor amd fx 6300 placa video amd radeon r7 200 series mai mult pentru jocuri.Jocurile se misca perfect cu setarile la ultra dar problema este ca videourile de pe youtube si cele din calculator se misca foarte sacadat.am schimbat windows-ul am reinstalat driverele /Adobe flash/shockwave flash player i-am dat restart si a mers ok pana in momentul in care l-am inchis(shut down). cand l-am deschis din nou videourile se miscau la fel de sacadat, am reinstalat din nou Adobe i-am dat restart si ..surpriza video-urile mergeau ok.dar la fel ca si prima data cand i-am dat shut down si l am deschis din nou videourile iar mergeau sacadat. ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Instaleaza codecuri si seteaza-le!

| LaurentiuPG a răspuns:

Încearcă sa folosesti alt Windows in cazul in care cel actual este unul piratat. Poti incerca cu una din variantele de Windows 7/8.1 enterprise(trial 30/90 de zile) disponibile pe site-ul microsoft.Bafta

| popiea93 explică:

Mai are cineva si alte sfaturi?