| Xunnder a întrebat:

Am achizitionat recent un Samsung produs special pentru China, unde serviciile google(mai exact play store) sunt blocate si stiu de posibilitatea de a-l adauga prin apk dar folosesc telefonul la tranzactii bancare si nu ma simt safe stiind ca in apk se pot afla third party programs, am incercat sa iau direct de la sursa dar n-am reusit, astept sugestiile dumneavoastra.
Multumesc

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca iei de pe un site de incredere cum e APK Mirror nu ai problema. Alta varianta e sa ii pui ROM care include serviciile Google, dar daca nu stii ce faci ramai cu o caramiduta lucioasa in loc de telefon.