| timi12 a întrebat:

Am achizitionat un Dell Inspiron 3542 iar la instalarea driverelor mi-a dat bataie de cap. Nu pot instala driverul pentru wireless + bluetooth, imi scrie " activate bluetooth using wireless switch" (precizez am windows 7). cine ma poate ajuta astept sugestii.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe http://www.ma-config.com/en
Apasa Start the detection. O sa-ti apara mai jos Agent installation. Apesi pe el si iti apare Automatic Installation.
Apesi pe el si se va instala un programel. Dupa trebuie sa apesi iarasi Start the detection. In My Drivers vei gasi toate driverele tale. Cele cu galben trebuie instalate obligatoriu, cele cu verde sunt update-uri si nu este obligatoriu sa le instalezi. Doar daca vrei. Apropo! Sa ai instalat in prealabil Adobe Flash Player. Succes!