| Cosmin_Jicmon_1996 a întrebat:

Salut am achiziționat un smart tv Hitachi, si am o problemă cu el după ce il pornesc imi ramane in poza de încărcare si începe să transmită semnal audio. Problema e ca in meniu merge dar cand vreau sa intru pe Netflix sau Youtube rămâne blocat pe imaginea aceea.

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Iti recomand sa il returnezi. Nu este normal ca TV nou sa faca asa ceva

1 răspuns:
| marymarian18 a răspuns:

Il poti trimite inapoi la magazinul de unde l-ai cumparat iar acestia il vor repara sau iti vor da unul nou