| StefNN a întrebat:

Salut, am achizitionat un Vape Ego Aio Pro si a mers ok pana cand i l-am lasat pe mana unui prieten nepriceput care a reusit sa arda rezistenta laughing.
Sunt destul de confuz pentru ca sunt multe clipuri pe Youtube despre cum se poate refolosi o rezistenta arsa si chestii de genul si as vrea sa ma lamuriti si pe mine cu aceste lucruri.
Ce ar trebui sa fac ca sa mearga ca inainte si in cazul in care trebuie sa curat recipientul pentru e-juice, cum ar trebui si cu ce?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O rezistenta arsa este ca mortul. Cati ai vazut sa reinvie? Suna la magazinul de unde ai luat Kit-ul si vezi daca au rezistente care sa se potriveasca.