| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am activat acea optiune sa primesc mesaj cu horoscopul gratis(de pe portalul Orange pe mobil)dar nu am primit. Ce mai trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| SimonaAdina a răspuns:

Suna la servicii cu clientii ei te vor informa cel mai bine si te vor ajuta.Dar ai grija la taxa...nr de telefon este 444

3 răspunsuri:
| FursecCuCiocolata a răspuns:

De fapt anonim, sa stii ca unora horoscopul chiar li se adeverestee!tongue:]] de exemplu mamei si surorii mele le-a spus multe lucruri ce acum s`au adeverit, si nu a fost doar un lucru, ca sa spui ca a fost doar o coincidenta, s`a intamplat de mai multe ori!tongue

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Dar cum ai activat aceasta optiune? k vreau si euu.:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Renunta. Horoscopul este o prostie! Viitorul tau depinde de stele? Unde e scris viitorul tau? Este in mana lui Dumnezeu!