| GeorgeBerbec a întrebat:

Am adaugat pe paypal un cont bancar. Mi-a fost spus ca mi-a fost trimis un cod de 4 cifre. Nu am cont online la banca. Cand ma duc la banca ce cer ca sa gasesc acel cod?

2 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

PayPal retrage din contul actual 1, 50€. Astfel, în urma tranzacției, PayPal îți furnizează un cod de verificare de 4 cifre.
Te duci la bancă și ceri un extras de cont. În extrasul de cont vor apărea toate tranzacțiile efectuate de către tine, precum PayPal cu codul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș putea să văd ce ai făcut poate te-aș putea ajuta. E abrupt ce zici tu acolo.