| ghitza a întrebat:

Salut,
Am antena DIGI, si cu cateva zile in urma, doua mai exact, cand am pornit televizorul, mi-a aratat ca a aparut un software mai nou si ca trebuie sa il actualizez. Am dat OK si apoi a trebuit sa aleg limba. Am ales limba romana si am dat din nou OK. Dupa 2/3 secunde a inceput sa scaneze intreaga retea, dar de data aceasta a gasit canalele doar de pe un satelit si anume INTELSAT1002. Ma gandeam ca am dat eu sa scaneze doar satelitul respectiv, dar cand am cautat in meniu > instalare > scanare > scanarea satelitului, am gasit doar INTELSAT1002, nu si alti sateliti. Inainte de aceasta actualizare erau vreo 3 sau 4 sateliti din care puteam sa aleg, iar dupa ce scanam primeam o lista cu ~460 canale, criptate+necriptate. Dupa ce am instalat software-ul am doar un satelit pe care il pot scana ca sa gasesc programe, si am doar 113 canale, criptate+necriptate. Cum pot sa fac sa am iar toate canalele pe care le-am avut?

1 răspuns:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Daca ai pachetul cu mai multe canale vei avea mai multe canale daca ai un panchet mai mic atunci din acele canale ti se vor scoate si vei avea 113.Suna la 0314004000 si spune-le despre ce este vorba si oricum nu ar trebui tu sa umbli la sateliti si altele...