| Adryalina a întrebat:

Salut, am asa o problema, mi-am luat cu ceva timp in urma un micro cd de 8 gb de la Kingston, pentru mp3, a mers ceva timp, am pus multa muzica, cardul nu era umplut nici pe jumatate, apoi brusc, a inceput a lua razna, cinta mai multe piese odata, chiar multe nici nu erau, in calculator imi arata ca toate piesele sunt, si ca nu are probleme( este vreo problema cu cardul sau mp3?) as avea nevoie de card, mi-am dat in vint banii pe el?

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Pai daca pe pc arata toate piesele si mp3 playerul nu fa schimb cu cineva si verifica de obicei cand canta alte piese e de la mp3 cardul e doar sursa sa de informatii el nu proceseaza nimic.Totusi fa proba.

| nutepriveste21 a răspuns (pentru EneCristian):

Parca ar fi o traducere automata cu google!

| EneCristian a răspuns (pentru nutepriveste21):

Virgulele si gramatica asta scuze o sa il editez.