| boss97 a întrebat:

Salut.Am auzit ca sunt casti cu microvibratii pe timpan,pentru copiat la examene si de astea,ceea ce ma intereseaza este cum se face unul,vreau sa stiu ce materiale imi trebuie pentru a realiza o pereche de casti de genul asta si o schita, daca stie cineva...

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Alea sunt făcute in fabrici copile, nu se fabrica manuallaughing

| boss97 explică (pentru RobertMoon):

Am un prieten care le face el, e priceput in electronica, dar nu vrea sa-mi spuna cum se face si ce materiale imi trebuie laughing

| littlethings23 a răspuns:

Stiu cum sa faci? Pasul 1. Închizi calculatorul. Pasul2. Iei firul de la net, il tai ce vrei tu, numai sa il strici. Pasul 3. mai mult ca sigur ca esti la gimnaziu, si maine ai evaluarea la romana, asa ca la pasul 3 scoți toate caietele la romana pe care le ai. Pasul 4. Pune dracu mana si învață ca mai ai cateva ore. Mic sfat: invata balada ca sigur aia pică.