| DirviziuQ a întrebat:

Am avut cont pe Whatsapp, si mi-am resetat telefonul, astfel ca toate aplicatiile mi s-au sters. Deci am cateva intrebari:
1. Contul meu de Whatsapp este inca activat, sau dezactivat?
2. Cand mi-am facut prima data cont nu am primit nici un SMS cu vreun cod de confirmare, deci voi primi de data aceasta? Si daca da, voi avea taxe suplimentare la retea? Stiu ca depinde de operator, dar asa, in general daca stiti.
Multumesc pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| bybybubu a răspuns:

Contul tau va fi dezactivat odata cu resetarea telefonului, iar cat despre cod nu stiu nimic. Stiu ca il primesti doar atunci cand activezi contul

| StardollLovers a răspuns:

Va trebui sa-ti faci alt cont....De data asta s-ar putea sa primesti codul sau se va pune automat....nu trebuie sa platesti ABSOLUT nimic ( funda)