| ForeignO a întrebat:

Salut happy

Am avut Express Burn si dupa ce s-aterminat Time Trial, nu am mai put sa-l dezinstalez si apoi sa-l instalez din nou. Nu stiu de ce. Stiti voi?
Si am mai incercat si Burn My Files, la care s-a intampalt la felsadAm nevoie de ceva programe din'astea pe care sa pun muzica, filme, poze etc. (Daca se poate in afara de Nero Burn, Burn My files, Express Burn si inca unul parca. nu stiu exact dar "icon"-ul era un Creion.(Era ceva de genul WareBurn...cred)

Ms:*

4 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Ashampoo Burning Studio
CDBurnerXP
E. M. Total Video2DVD

| Spintecatorul a răspuns:

Intra la Control Panel> Add or Remove Programs> il alegi din lista si ii dai Unistal/Change.

| Alex_9605 a răspuns:

Ia incearca tu sa instalezi CDBurnerXP.Consuma putine resurse, e free si face o treaba minunata.Si pentru dezinstalarea programelor si aplicatiilor nu mai folosi Control Panel/Add or Remove programs.Incearca programul REVO UNINSTALLER (free, si face o treaba de nota 10).

| chivas21 a răspuns:

Ce programe ai avut tu! ti-au expirat, din cate inteleg eu! vei putea sa le folosesti doar dupa ce iti reinstalezi windowsul (adica format) sau cumpara`l de pe net! blushing