| MihaelaElena67 a întrebat:

Am avut niste probleme cu laptopul si cineva l-a facut sa mearga, a fost sters tot de pe el, parca ar fi din fabrica. Merge foarte bine numai ca inainte sa se stearga tot de el se auzea mut mai tare. Acuma si la laptop si la casti se aude mult prea incet. Sa inteleg ca e vorba de un driver ceva? Windows 7 64. Sau daca e alt ceva va rog sa-mi spuneti. Multumesc

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Auditia tine de driver-ul plăcii de sunet și de componenta in sine.
Daca nu știi componentele și chipset-ul laptop-ului, descarcă acest program : http://www.drivermax.com și apăsă "Căutare actualizare drivere" sau ceva gen

După caută Realtek HD audio sau "nVIDIA HD audio "" in lista cu driver-e de actualizat.
"audio"

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, intri in control panel, audio si dai pe la volume acolo, gasesti tu, le dai la maxim si gata

| MihaelaElena67 explică (pentru DaniTDCI):

Am incercat deja. Mersi oricum!

| DaniTDCI a răspuns (pentru MihaelaElena67):

Altcumva nu ai cum, foloseste vlc media player