| Desembra133 a întrebat:

Salut, am avut o aplicatie baking bcr 24 s-au ceva de genul si mi-am blocat contul pentru ca am trecut de prea multe ori parola gresita.Singura modalitate e sa sun la ei? Am vazut acolo ca pentru a debloca contul treubie sa sun la un numar sau sa acresez un site.As vrea daca se poate sa rezolv treaba asta fara sa sun la ei.

4 răspunsuri:
| AllanBarber a răspuns:

Fara sa suni la ei nu se poate, este totusi o banca. Suna la ei, este simplu, iti vor cere oar niste informatii pentru a sti ca esti sigur proprietarul.