| MariaShk1 a întrebat:

am avut o pagina de Facebook cu 184k si mi-a fost stearsa. nu am primit nici un motiv de la Facebook... ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Foarte bine, apuca-te de ceva util in lumea reala.

| Elena9328 a răspuns:

Ți a fost ștearsă de către cineva care deținea cu tine pagina, Facebook nu șterge pagini.
Ți o spune o persoană care a avut la fel o pagină de 115 k și mi am pierdut parola și nu am mai putut intra pe Facebook, așa am pierdut și blogul. Doar că el nu e șters. E încă prezent. Incerc sa l șterg, dar în van.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Detalii,nu este concludenta intrebarea.

| MariaShk1 explică:

Eu eram singurul admin. nu avea cine sa o stearga, doar cei de la Facebook. Era normal sa imi trimita o notificare si sa imi spuna de ce au facut asta...

| Xairyx a răspuns (pentru MariaShk1):

Chiar daca nu a avut altcineva acces la pagina ta, poate ai primit report dela mai multe persoane si de asta ti.a fost stearsa, cel putin asa se intampla la conturi nustiuexact daca se poate da report lao pagina dar cred ca da.