| Matei_Matei_2003 a întrebat:

Am avut un iPhone 5 și l-am conectat la o boxă bluetooth. Când intram la baterie, îmi arăta procentajul bateriei boxei. Acum, am un Samsung Galaxy S6 la care am conectat o boxă și nu știu ce trebuie să fac să văd procentajul bateriei boxei. Mă puteți ajuta, vă rog? Dau fundă răspunsului care m-a ajutat.

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Incearca sa descarci o aplicatie a producatorului de pe play store, marea majoritate au dar daca este una chinezeasca nu te pot ajuta mai mult

1 răspuns:
| Rpgdei a răspuns:

Si tu crezi ca la iphone bateria aia chiar funcționa? Cel putin la fostul meu iphone 4s era de formă
Ascultam câteva ore baterie era tot plină dar boxa zicea ca e descărcată.