| Johnnyx1 a întrebat:

Salut am bagat un cod html pentru un video este html5 si problema mea este ca nu pot sa o fac sa se repete la nesfarsit

Browser-ul nu suporta elementul video.

am incercat sa pun autostart="4" sau true la fel si la urmatoarele: autoplay, replay, restart, playcount dar degeaba nu
se reporneste se opreste la sfarsit cum sa fac sa se repete la nesfarsit?

1 răspuns:
| AwGenetix a răspuns:

Autostart=4? cum ai ajuns tu la concluzia ca 4 este echivalentul boolean pentru true/enable/activat?
citeste despre variabile de tip boolean si o sa constati ca pot fi 0 sau 1.