| Gabii_Gabriel_1998 a întrebat:

Salut,am card de la cec bank, cel care are mastercard! vreau sa stiu daca pot depune banii pe betano cu acest card!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Betano nu specifica nicaieri ce tipuri de carduri sau la ce banci.
Dacă ai un card Visa atunci vei putea retrage direct pe acesta. În schimb dacă deții un card Maestro / Mastercard nu vei putea retrage decât prin transfer bancar. Banii îți vor ajunge tot în contul bancar şi-i vei putea retrage de asemenea de la bancomat.
Deci, da!

| Gabii_Gabriel_1998 explică (pentru Salontanul):

Deci merge sa si depun sa si retrag tot cu un card de la cec bank?

| Salontanul a răspuns (pentru Gabii_Gabriel_1998):

Http://bit.ly/2I8Jvgy
Acolo nu se specifica ce carduri ar fi obligatorii.
Scrie-le intrebarea ta aici: http://bit.ly/2I85m7N