| Arhix a întrebat:

Salut,

Am card la banca Raiffeisen Bank, insa am doar 3D Secure. As vrea sa am acces si la Internet Banking. Ce trebuie sa fac? Stiu ca trebuie sa merg la banca, dar am inteles ceva de un dispozitiv Card Reader, trebuie cumparat sau il primesc de la banca? As vrea mai multe instructiuni.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Ori primesti un token (un device care iti genereaza un cod pe care trebuie sa il introduci cand faci tranzactii bancare) sau iti trimit codul prin SMS pe numarul asociat cardului bancar.

Toate instructiunile o sa le primesti la banca.