| anonimulxxxhd a întrebat:

Salut am card la brd dar bancomatul nu merge cica din motive tehnice de la care alt bancomat pot scoate bani?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta un alt bancomat BRD!
Daca nu, poti scoate de la oricare alt bancomat, doar ca platesti cativa lei comision de procesare, daca nu este bancomatul BRD-ului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la orice alt bancomat, de la. orice alta banca, bineinteles contra unui comision un pic mai mare

| P4rAd0x a răspuns:

Buna seara.
Poate de la un alt bancomat BRD? In cazul in care nu stiti unde il puteti gasi, aveti pe Google Maps indicatii special pentru asta.

| anonimulxxxhd explică (pentru P4rAd0x):

In orasul meu este unul singur

| anonimulxxxhd explică:

Pot sau nu sa scot de la altul de ex banca transivania

| P4rAd0x a răspuns (pentru anonimulxxxhd):

Poti scoate de la orice bancomat, doar ca iti va lua comision, atat, dar nu inseamna foarte mult, depinde si de cat scoti.

| ZBDARIA0509 a răspuns:

Nu poți de la altul.Îți blochează cardul dacă bagi la alt bancomat

| suntserios a răspuns (pentru ZBDARIA0509):

Ce vrajeli pe tine... nu speria bre omul

| EmaSara a răspuns:

Normal. Doar ca trebuie sa platesti cativa lei