| blintzz a întrebat:

Am casti cu microfon. si cand le pun la pc se aude un bazait si nu merge microfonul! Pana acum mergea...
Cand pun castiile sa ascult muzica la telefon se aude clar, nu bazaiie ca la pc!
Dau funda cui mă ajută.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa aiba o problema placa audio din cauza folosirii tu conecezi castile la pc iar le scoti le bagi le scoti si placa audio se sgatie pe acolo dar nu mult dar atinge mutin carcasa la pc si bazaie tu can scoti castile din pc normal ca tragi putin si tragi si placa la locul ei. Dar cand bagi castile in pc o inpingi putin.