| Teo57 a întrebat:

Salut am castigat din intamplare la interact 4fun (un concurs de-a lor cu roata norocului) un Samsung galaxy s7 si as dori sa stiu daca a participat unul din voi acolo sa imi zica daca trebuie sa plateasca ceva sau daca a platit ceva la sosirea pachetului in comentarii nu specifica ziceau doar ca trebuie sa vina pachetul sau ca a ajuns si alte chestii

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai sa-l primesti. Aici este dilema. Iti va spune curierul daca ai ceva de platit sau nu. Probabil transportul, desi nu cred.

| Teo57 explică (pentru darrio2007):

Nu as incerca pana nu stiu sigur dar mersi de raspuns

| nastaseelenacristina a răspuns (pentru Teo57):

Ai primit ceva pana la urma? ca si mie mi-au zis ca am castigat un iphone7, e teapa?

| Teo57 explică (pentru nastaseelenacristina):

Am renuntat