| Elimat a întrebat:

Am cateva chestii pe care vreau sa le sterg in date D dar imi zice access denied. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Elimat explică:

Nu,ideea proasta este sa ramai pe XP in 2018 big grinDD Wtf, amice cum sa ai Windows XP in 2018...schimba-l! Iti sugerez Windows 8.1

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca ai ceva care se foloseste de acele chesti

| Bogdan70001 a răspuns:

Click dreapta pe partitie->Properties->Security->Edit si dai full control la Administrators si users

| Elimat explică (pentru Bogdan70001):

Eu am windows xp si nu imi apare security. Eu am vrut sa instalez Avast antivirus dar nu mai aveam loc in date C asa ca l-am pus pe date D(proasta idee)

| Elimat explică (pentru Elimat):

Eu am mai multe calculatoare, iar eu pastrez xp-ul pentru colectii.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Elimat):

Atunci mult succes sa gasesti suport pe XP in 2018 ca cel oficial este dus de mult

| Elimat explică (pentru Elimat):

Nu,ideea proasta este sa ramai pe XP in 2018 big grinDD Wtf, amice cum sa ai Windows XP in 2018...schimba-l! Iti sugerez Windows 8.1