| skilllet a întrebat:

Am cateva intrebari legate de internetul pe orange young. Mi-am bagat aceasta optiune:
500 de minute şi 500 SMS, în reţea
50 de minute pentru apeluri naţionale şi internaţionale
50 MB pentru internet pe mobil
5 euro credit bonus
totul cu 5 euro/lunǎ

Si am cateva probleme / nelamuriri despre internet:
1. merge doar de pe browserul standad Nokia
2. opera mini sau ebuddy nu imi merg...
3. am facut configurarea automata de aici: http://www.orange.ro/setari-telefoane/
4. cum aflu cati MB mai am disponibili?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Ca să intri pe site-uri trebuie să îți activezi Wap Orange World.
Internet pe cartelă și pe telefon.
Nu cred că ai cum să afli câți Mb mai ai disponibili, dar când vei avea cenți vei putea intra pe ce site vrei, dar îți va lua în jur de 50 de cenți pe minut.
Cel mai bine e să mergi la o firmă, magazin Orange pentru a-ți explica cineva de acolo care e faza cu internetul.
Depinde și de telefon.

Toate cele bune!happy

2 răspunsuri:
| skilllet explică:

Am uitat sa precizez.
am un Nokia 5610 xpressmusic

| skilllet explică:

Am rezolvat... big grin