| KoJo07 a întrebat:

Am cautat pe melodie pe google si mi-a aparut urmatorul site video.ultra-zone.net, pe acest site era pusa melodia. E in regula site-ul/este safe? Am vazut ca sunt urcate pe el video-uri de pe Youtube.

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

E posibil sa se poata incarca material video pe site, dar cele care au ca sursa Youtube-ul nu sunt decat niste linkuri care pot fi vizualizate direct pe site. Daca vei apasa pe titlul clipului, vei fi trimis pe Youtube, la adresa originala. Cred ca asta e valabil cu toate postarile de pe site-ul mentionat de tine.

| KoJo07 explică (pentru dannyel86):

Asta am observat si eu. Sunt videoclipuri postate dupa Youtube.

| ovidiu123432 a răspuns:

De ce nu ar fi in regula?

| KoJo07 explică (pentru ovidiu123432):

Ma refer daca e safe site-ul respectiv.

| ovidiu123432 a răspuns (pentru KoJo07):

Pare destul de safe, nu stiu de ce n-ar fi, nu trebuie sa introduci ceva date sau etc, bine, iti poate afla ip-ul dar nu are de ce sa faca asta, e un Youtube dar in alt site gen, aici sunt mai multe video-uri in chineza, dar poti gasi pe oricine, chiar si din ro si etc, deci nu prea cred ca nu e safe.