| dfwq23 a întrebat:

Salut, am citit specificatiile medii pentru a juca cs go.
SO: Windows® 7/Vista/XP
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Memorie: 2 GB RAM
Grafică: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
DirectX: Versiune 9.0c
Stocare: 15 GB spațiu disponibil
Trebuie să cumpăr și o placă? Că aici nu scrie... Daca da, rexomandați-mi una bunicică, maxim 100 euro.

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cea mai optima la 100 euro e Rx 560 http://bit.ly/2QGJdEI

| Plato a răspuns:

Incearca-l, ca e gratis, vezi cum/daca iti merge.

| Ssssmokin a răspuns:

Cu noile update-uri o sa iti trebuiasca si un procesor si o placa video mai buna pentru a juca decent(60FPS). Incearca sa cauti un GTX1050Ti SH sau daca nu un GTX 1060 SH.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Ce placa daca ai placa video incorporata ar merge

| dfwq23 explică:

Nam cum sa stiu ce placa am, pentru ca nu-s acasa, taicamiu trebuie sa-mi ia ca este cu mine