| cristianbighiu99 a întrebat:

Am comandat sambata 15 noiembrie un Laptop de la Altex si nici in ziua de azi nu mi-am, adica 24 noiembrie nu mi-am primit comanda. Am tot sunat la ei si mi-au zis ca ma v-a contacta curierul cand va veni! Ce trebuie sa fac sa primesc comanda? Se poate trimite comanda cu alta agentie de curierat, in afara de cei de la Nemo Express?

Răspuns Câştigător
| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Suna si tu la cei de la altex sa vezi ce s-a intamplat cu comanda respectiva. noi ne dam cu părerea, dar ei sunt in stare sa raspunda referitor la comanda ta. Uite aici nr. de telefon : 021 9196 disponibil in toate retelele (tarif normal). Succes happy

| cristianbighiu99 explică (pentru Grigore_Daniel_1984):

Salut! Deci am sunat la acest numar de nu stiu cate ori in 10 zile si raspunsul care il primesc de pe data de 15 pana in ziua de azi este acesta : Comanda este confirmata si urmeaza a fi livrata in maxim 7 zile cu o notificare in prealabil de la curier. M-am saturat de raspunsul asta!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Acum asteapta si tu, a fost black friday, au treaba multa curierii zilele astea. Daca altex lucreaza numai cu acea firma de curierat nu vad cum ar putea sa iti trimita comanda cu o alta firma.

| MskDesign a răspuns (pentru Jipa95):

Totusi,cred ca e o bataie de joc.El a comandat pe 15 acel laptop si tot avea timp sa-i ajunga comanda inainte de black friday.

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Asteapta si tu ca vei primi comanda. in perioada asta au fost facute foarte multe comenzi. intelege si tu cum sta situatia happy