| valentin4067 a întrebat:

Salut,am conectat smartwatch-ul la telefonul meu(Sony xperia e4) si puteam sa redau muzica de pe telefon, pe smartwatch.Am văzut că nu mai pot asculta muzica pe telefon,nici cu casti, nici fara casti.Dau volumul la maxim si nu se mai aude nimic.Stiti cum as putea rezolva?

Răspuns Câştigător
| OMEGALIN a răspuns:

Probabil inca e ramasa vreo conexiune intre dispozitive.Ai incercat sa inchizi si sa repornesti telefonul?

| valentin4067 explică (pentru OMEGALIN):

Mulțumesc,am rezolvat

| OMEGALIN a răspuns (pentru valentin4067):

Ma bucur! happy
Ai putea sa spui si cum ai rezolvat? happy

| valentin4067 explică (pentru OMEGALIN):

Am dat restart la telefon.Mai am o intrebare, stii cumva cum sa schimb clock face-ul de la smartwatch? as vrea sa pun ceva care arata mai bine.Smartwatch-ul este iUni s30 plus, i se mai spune si dz09.Multumesc mult

| OMEGALIN a răspuns (pentru valentin4067):

Ar trebui sa aiba undeva ceva setari gen appearance sau ceva asemanator si acolo ar trebui sa fie, dar nu stiu sa-ti spun cu exactitate unde poti gasi

| valentin4067 explică (pentru OMEGALIN):

Nu are, am cautat..am vazut ca singurul mod este sa editezi una din cele prestabilite.Acum caut un program cu care pot sa deschid una din acele teme si sa le editez. Daca stii vreun program ar fi perfect.Multumesc pentru ajutor

| OMEGALIN a răspuns (pentru valentin4067):

Cu parere de rau te anunt ca nu cunosc.Cu placere! happy Si sper sa reusesti sa gasesti un program si sa-l faci sa arate exact cum iti doresti happy

| valentin4067 explică (pentru OMEGALIN):

Multumesc mult pentru ajutor!

8 răspunsuri:
| ByYoji a răspuns:

Resetare din fabrica! Sau in cel mai rau caz service!