| ibaal a întrebat:

Salut,am creat un grup de whatsapp pe care acum vreau sa il sterg. Sunt admin...cum il sterg?

4 răspunsuri:
| Mutzi a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate sterge, trebuie doar sa iesi din grup.

| Simpatic a răspuns (pentru Mutzi):

Adica pe principiul din rege devii simplu pion

| Mutzi a răspuns (pentru Simpatic):

Exacthee hee. Uite o solutie mai buna. Daca esti admin, scoate toate persoanele din grup si dupa iesi si tu.

| Bizon95 a răspuns (pentru Mutzi):

Asta voiam sa scriu si eu, pentru de reintrat nu se poate reintra fara invite, asa ca, chiar daca tu nu iesi din grup, ceilalti nu or sa mai fie in grup deci e exact la fel ca si cum grupul nu ar mai exista!