| Sandu3 a întrebat:

Salut.Am creat un grup pe Facebook Messenger(de conversatie, acolo in dreapta jos unde poti pune si foto si video si sa vorbim intre noi) dar nu stiu sa adaug persoane(membri)in grupul respectiv.Am gasit ADAUGA MEMBRI dar nu reusesc sa-i pun.De exemplu am deschis pagina cuiva si am incercat cu copy/paste pe numele ei dar nu-mi arata persoana respectiva, imi arata acelasi nume dar alte persoane.O sa dau un anunt cine vrea sa mi se alature si o sa fie doritori probabil.La rubrica de comentarii o sa vrea sa-i adaug si eu nu stiu cum sa fac asta.Cum pot sa adaug membri in grupul creat de mine? Pare simplu dar nu stiu cum se face.

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Trebuie sa introduci numele utilizatorului in spatiul acela dupa ce dai pe Adauga membrii. Dupa ce bagi numele utilizatorului, il selectezi ( iti va aparea o lista cu toti oamenii care au numele cautat ). Daca nici asa nu poti, incearca de pe telefon.