| Simon_Gabriel_1993 a întrebat:

Am creat un joc pentru Android, disponibil pe GOOGLE PLAY dar nu prea are succes.
Ideea e ca am incercat sa il promovez si nu trec de 40 de instalari.
Ma poate ajuta cineva sa lase un review pe google play cu parerea sa despre joc? Il poate cineva juca sa imi spuna ce parere are?

Acesta este jocul: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magstu dio.spacejump ( SPACE JUMP ENDLESS TRIP)

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Sincer ca design si ca prezentare zici ca este de prin anii 90. Acum la prezentare era mai bine sa faci ceva video cu cineva care chiar se joaca sau un video de ecran.
Poti tototdata sa faci un videoclip si sa pui pe Youtube.
Endless=nu se termina, deci ai si level-uri infinite?
Mai ai de lucrat: Conceptul trebuie sa fie mai simplu, mai plat (ca imagini) si cred ca ai avea mai mult succes.

| GoldenBoy17 a răspuns:

Am o pagina cu peste 10.000 Urmatori Activi, cu o rata de 98, 42% activitate urmaritori, ti l pot promova eu, daca esti dispus sa platesti!
Adresa mea de Email: 21savage110k@gmail.com