| Daniel_Alex_1999_Y8Ra a întrebat:

Salut.Am cumparat acum cateval luni niste casti pentru telefon de la Philips.Intr-o zi am ascultat muzica, am luat o pauza de 10, 15 minute, iar cand le pun una dintre casti se aude FOARTE incet, iar cealalta se aude cum trebuie.Ce este de facut in afara de a imi cumpara altele?

1 răspuns:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Problema poate fi de la fire. E foarte greu de reparat si nu merita. Si eu am patit asa cu multe perechi de casti, din cauza uzurii.