| CatalinBosssu a întrebat:

-Am cumparat de ceva vreme un Samsung j3 2017 și mi s-a blocat ecranu pana cand am băgat căștile sau incarcatoru și dupa aia a revenit la normal.Imi puteti spune de Ce?!

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Pai lasa-l sa se incarce dupa aia inchidel si deschidel si vezi daca se mai blocheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele telefoane Samsung sunt concepute astfel incat se blocheaza ( ingheata) ecranul sau functioneaza foarte greu cand bateria este descarcata sub 40 % sau 30%. La fel patesc si eu. Dar nu conectez castile. Conectez incarcatorul.